Wizyta on-line

Po wykupieniu wizyty on-line, dietetyk skontaktuje się z Państwem w celu umówienia terminu konsultacji.

Wizyty on-line realizowane są odponiedziałku do soboty w godzinach 08:00 – 20:00 za pośrednictwemkomunikatora SKYPE, lub w wyjątkowych przypadkach w inny sposób, np.rozmowa telefoniczna.

Na czym polega wizyta on-line?

Na czym polega wizyta on-line?

W trakcie wizyty przeprowadzany jest wywiad żywieniowy i zdrowotny, określane są cele oraz indywidualne możliwości realizacji diety. Określamy jaki czas jest potrzebny do osiągnięcia pełnego sukcesu.

Jak przygotować się do wizyty on-line?

Jak przygotować się do wizyty on-line?

  • powinno się przygotować wszystkie badania jakie się posiada – najlepiej wysłać na maila dietetico@dietetico.pl jeszcze przed wizytą, żeby dietetyk mógł się z nimi zapoznać
  • jeśli pacjent nie posiada się żadnych badań, lub badania są starsze niż rok, wtedy na wizycie określimy jakie badania warto wykonać i wynik pacjent dośle w późniejszym terminie
  • należy znać swoją aktualną masę ciała (powinno się zważyć tego samego dnia co wizyta, rano, na czczo, po porannej toalecie)
  • należy znać swój wzrost oraz datę urodzenia
Co po wizycie?

Co po wizycie?

Po wizycie pacjent będzie wiedział jakie wykonuje błędy dietetyczne, które aspekty powinno się poprawic i na co zwrócić uwagę w codziennej diecie, jakie wdrożyć postępowanie, żeby osiągnąć wyznaczony cel.

Jeśli zachodzi taka konieczność, na wizycie dietetyk może się umówić na przygotowanie jadłospisu oraz zaleceń, które zostaną przesłane w ciągu 7 dni od wizyty (czas wysłania zaleceń, zawsze jest ustalany indywidualnie).

Umów się na wizytę

Wypełnij formularz, podaj swoje dane, miejsce wizyty, preferowany termin oraz uwagi odnośnie celu wizyty - skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia terminu, niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia

Imię i nazwisko
E-mail
Numer telefonu
Miejsce wizyty
Preferowany termin wizyty
Preferowana godzina wizyty
Uwagi
Zgoda
Zgoda2

Dietetico
ul. Wolska 82 lok. 100 tel. Warszawa

pon. - pt.
08:30 - 19:30
sob.
09:00 - 14:30